Search

#TAMAM Bir Haziran Sabahında Güneşle Uyanacağız…

Yeter artık bitmeli !

Memleket, bu kabustan uyanmalı!

Seçimler, eşitsizlikler içinde, tümüyle anti-demokratik koşular altında gerçekleşse de, tek adam rejiminin yenilgiye uğratılarak demokratik düzenlemelerin gerçekleştirilmesi açısından önemli bir imkân sunmaktadır.

Bunun için tek adam rejiminin yenilgiye uğratılması, Başkanlık ve Parlamento seçimlerinde AKP-MHP blokunun zayıflatılması için 24 Haziran’da TAMAM diyelim!

Unutulmaması gereken ise, demokratik bir dönüşümün sadece Parlamento içindeki güçlere bırakılarak gerçekleştirilemeyeceğidir.

Türkiye’nin tek adam rejiminden kurtulabilmesi ve demokratik yönde adımlar atılabilmesi ancak emekçi halkın, ilerici güçlerin örgütlü ve birleşik mücadelesiyle mümkün olabilecektir.

Seçimler nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın yarınlara daha büyük umutla bakabilmemizin ve tepemizdeki zorba iktidardan kurtulabilmemizin asıl güvencesi halkın özgücüne dayanan birleşik mücadelesidir.

Bu bilinç ve sorumlulukla tek adam rejimine karşı 24 Haziran’da TAMAM oyu kullanmaya, sandıklara sahip çıkmaya ve ülkemizin eşitlik, özgürlük, bağımsızlık, laiklik temelinde yeniden kuruluşu için Haziran Meclisleri’nde birleşmeye çağırıyoruz.

ensonOmuzOmuza


#SANDIKTAOMUZOMUZA

24 Haziran’da oy veriyoruz ama oy verip gitmiyoruz ! Sandıklara omuz omuza sahip çıkıyoruz.

Oy verdikten sonra sandıklarda durmaya devam ediyoruz. Usülsüzlük tespit ettiyseniz, boş sandık gördüyseniz, yalnızsanız bizimle iletişime geçin.

Haziran WhatsApp Ağı’na mesaj atın, sandıklarda omuz omuza verelim.

0533 716 64 05 – 06




Bir Cevap Yazın